
Real 14k Yellow Gold Figaro link Bracelet 5mm 7.5" Inch Mens Womens Genuine
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Item Length: 7.5 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Bracelet | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Width: 5mm (approx.) |
| Handmade: No | Chain Type: Figaro |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Excellent |
| Sizable: No | Material: Yellow Gold |
| Brand: Globalwatches10 | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No | UPC: Does not apply |
Globalwatches10
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (7.5-9)Grams |
| Length | 7.5 Inches |
| Width | 5mm (approx.) |
| Make | Authentic Gold |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male/Female |
Original: $1,007.28
-65%$1,007.28
$352.55More Images






Real 14k Yellow Gold Figaro link Bracelet 5mm 7.5" Inch Mens Womens Genuine
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Item Length: 7.5 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Bracelet | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Width: 5mm (approx.) |
| Handmade: No | Chain Type: Figaro |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Excellent |
| Sizable: No | Material: Yellow Gold |
| Brand: Globalwatches10 | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No | UPC: Does not apply |
Globalwatches10
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (7.5-9)Grams |
| Length | 7.5 Inches |
| Width | 5mm (approx.) |
| Make | Authentic Gold |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male/Female |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Item Length: 7.5 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Bracelet | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Width: 5mm (approx.) |
| Handmade: No | Chain Type: Figaro |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Excellent |
| Sizable: No | Material: Yellow Gold |
| Brand: Globalwatches10 | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No | UPC: Does not apply |
Globalwatches10
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (7.5-9)Grams |
| Length | 7.5 Inches |
| Width | 5mm (approx.) |
| Make | Authentic Gold |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male/Female |























