
Real 14k Yellow Gold Bracelet Link Royal Monaco Cuban Link 7mm- 11mm 8 /8.5 Inch
| Closure: Box | Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 8 in, 8.5 in |
| Total Carat Weight: 14kt | Secondary Stone: Unknown |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Brand: GoldenLinQ | Department: Men |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Main Stone Shape: Round |
| Theme: Beauty | Style: Bracelet |
| Base Metal: Gold | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Chain Type: Cuban Link |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $1,764.00
-65%$1,764.00
$617.40More Images









Real 14k Yellow Gold Bracelet Link Royal Monaco Cuban Link 7mm- 11mm 8 /8.5 Inch
| Closure: Box | Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 8 in, 8.5 in |
| Total Carat Weight: 14kt | Secondary Stone: Unknown |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Brand: GoldenLinQ | Department: Men |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Main Stone Shape: Round |
| Theme: Beauty | Style: Bracelet |
| Base Metal: Gold | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Chain Type: Cuban Link |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Closure: Box | Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 8 in, 8.5 in |
| Total Carat Weight: 14kt | Secondary Stone: Unknown |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Brand: GoldenLinQ | Department: Men |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Main Stone Shape: Round |
| Theme: Beauty | Style: Bracelet |
| Base Metal: Gold | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Chain Type: Cuban Link |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























