
REAL 14k Yellow Gold Bracelet 9 Inch Miami Cuban Link 9mm Men's 14kt SALE
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: Yellow |
| Item Length: 9 in | Metal: Yellow Gold |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Men |
| Style: cuban link | Base Metal: Gold |
| Features: Box Clasp | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Certification: My Elite Jeweler | Weight: 22- 24 grams (approx.) |
| Brand: My Elite Jeweler | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Era: Undated | width: 9mm (approx.) |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
Original: $3,528.00
-65%$3,528.00
$1,234.80More Images






REAL 14k Yellow Gold Bracelet 9 Inch Miami Cuban Link 9mm Men's 14kt SALE
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: Yellow |
| Item Length: 9 in | Metal: Yellow Gold |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Men |
| Style: cuban link | Base Metal: Gold |
| Features: Box Clasp | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Certification: My Elite Jeweler | Weight: 22- 24 grams (approx.) |
| Brand: My Elite Jeweler | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Era: Undated | width: 9mm (approx.) |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: Yellow |
| Item Length: 9 in | Metal: Yellow Gold |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Men |
| Style: cuban link | Base Metal: Gold |
| Features: Box Clasp | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Certification: My Elite Jeweler | Weight: 22- 24 grams (approx.) |
| Brand: My Elite Jeweler | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Era: Undated | width: 9mm (approx.) |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |























