
Real 14k Solid Miami Cuban Link Bracelet Gold 10mm 8.5" Box Lock 14kt Yellow
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Box | Occasion: Anniversary |
| Length (inches): 8.5 inches | Main Stone Color: Yellow |
| Item Length: 8.5 in | Metal: Yellow Gold |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Miami Cuban |
| Base Metal: Gold | Clasp Type: Box |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Very Good | Sizable: No |
| weight: 74-76 Grams | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 14k |
| Length: 8.5 Inches(approx.) | Customized: No |
| Era: Undated | width: 10mm (approx.) |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| UPC: Does not apply |
Original: $11,172.00
-65%$11,172.00
$3,910.20More Images







Real 14k Solid Miami Cuban Link Bracelet Gold 10mm 8.5" Box Lock 14kt Yellow
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Box | Occasion: Anniversary |
| Length (inches): 8.5 inches | Main Stone Color: Yellow |
| Item Length: 8.5 in | Metal: Yellow Gold |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Miami Cuban |
| Base Metal: Gold | Clasp Type: Box |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Very Good | Sizable: No |
| weight: 74-76 Grams | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 14k |
| Length: 8.5 Inches(approx.) | Customized: No |
| Era: Undated | width: 10mm (approx.) |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| UPC: Does not apply |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Box | Occasion: Anniversary |
| Length (inches): 8.5 inches | Main Stone Color: Yellow |
| Item Length: 8.5 in | Metal: Yellow Gold |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Miami Cuban |
| Base Metal: Gold | Clasp Type: Box |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Very Good | Sizable: No |
| weight: 74-76 Grams | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 14k |
| Length: 8.5 Inches(approx.) | Customized: No |
| Era: Undated | width: 10mm (approx.) |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| UPC: Does not apply |























