
Real 14k Solid Chain Last Supper Charm Set Miami Cuban Link 6mm Necklace Pendant
| Pendant Shape: Rectangle | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Main Stone Color: White/Colorless | Gender: Male/Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20 in, 22 in, 24 in, 26 in,28 in,30 in |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Main Stone Shape: Square |
| Chain Style: Miami Cuban Link | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain,Charm,Pendant,Pendant with Chain | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Excellent |
| Material: 10k Yellow Gold | Modified Item: No |
| Brand: GoldenLinQ | Width of Chain: 6mm approx. |
| Type: Necklace | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of charm | 17-19 Grams (approx.) |
| Weight of 20" Chain | 55.5-57.5 Grams |
| Weight of 22" Chain | 61.5-63.5 Grams |
| Weight of 24" Chain | 67-69 Grams |
| Weight of 26" Chain | 72.5-74.5 Grams |
| Weight of 28" Chain | 78.5-80.5 Grams |
| Weight of 30" Chain |
84.5-86.5 Grams |
| Stone |
Cubic Zirconia |
| Length of charm | 2-2.5 Inches (approx.) |
More Images







Real 14k Solid Chain Last Supper Charm Set Miami Cuban Link 6mm Necklace Pendant
| Pendant Shape: Rectangle | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Main Stone Color: White/Colorless | Gender: Male/Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20 in, 22 in, 24 in, 26 in,28 in,30 in |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Main Stone Shape: Square |
| Chain Style: Miami Cuban Link | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain,Charm,Pendant,Pendant with Chain | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Excellent |
| Material: 10k Yellow Gold | Modified Item: No |
| Brand: GoldenLinQ | Width of Chain: 6mm approx. |
| Type: Necklace | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of charm | 17-19 Grams (approx.) |
| Weight of 20" Chain | 55.5-57.5 Grams |
| Weight of 22" Chain | 61.5-63.5 Grams |
| Weight of 24" Chain | 67-69 Grams |
| Weight of 26" Chain | 72.5-74.5 Grams |
| Weight of 28" Chain | 78.5-80.5 Grams |
| Weight of 30" Chain |
84.5-86.5 Grams |
| Stone |
Cubic Zirconia |
| Length of charm | 2-2.5 Inches (approx.) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Rectangle | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Main Stone Color: White/Colorless | Gender: Male/Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20 in, 22 in, 24 in, 26 in,28 in,30 in |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Main Stone Shape: Square |
| Chain Style: Miami Cuban Link | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain,Charm,Pendant,Pendant with Chain | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Excellent |
| Material: 10k Yellow Gold | Modified Item: No |
| Brand: GoldenLinQ | Width of Chain: 6mm approx. |
| Type: Necklace | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of charm | 17-19 Grams (approx.) |
| Weight of 20" Chain | 55.5-57.5 Grams |
| Weight of 22" Chain | 61.5-63.5 Grams |
| Weight of 24" Chain | 67-69 Grams |
| Weight of 26" Chain | 72.5-74.5 Grams |
| Weight of 28" Chain | 78.5-80.5 Grams |
| Weight of 30" Chain |
84.5-86.5 Grams |
| Stone |
Cubic Zirconia |
| Length of charm | 2-2.5 Inches (approx.) |























