
Real 10k Yellow Gold 5mm Rope Bracelet 9'' inch 10kt Unisex
| Country of Origin: United States | Total Carat Weight: 10kt |
| Department: Unisex Adults | Chain Type: Rope |
| Personalize: No | Type: Bracelet |
| Customized: No | Color: Yellow |
| Vintage: No | Signed: Yes |
| Occasion: Anniversary ,Birthday, Father's Day, Graduation, Valentine's Day | Brand: Rope |
| Era: Undated | Shape: Rope |
| Handmade: No | Country/Region of Manufacture: United States |
| Style: Rope | Base Metal: Yellow Gold |
| Material: gold | |
| Theme: Beauty | Cut Grade: Very Good |
| Antique: No | Item Length: 9 in |
| Metal Purity: 10k | Closure: Lobster |
| Main Stone: No stone | Sizable: No |
| Metal: Yellow Gold |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $808.50
-65%$808.50
$282.97More Images








Real 10k Yellow Gold 5mm Rope Bracelet 9'' inch 10kt Unisex
| Country of Origin: United States | Total Carat Weight: 10kt |
| Department: Unisex Adults | Chain Type: Rope |
| Personalize: No | Type: Bracelet |
| Customized: No | Color: Yellow |
| Vintage: No | Signed: Yes |
| Occasion: Anniversary ,Birthday, Father's Day, Graduation, Valentine's Day | Brand: Rope |
| Era: Undated | Shape: Rope |
| Handmade: No | Country/Region of Manufacture: United States |
| Style: Rope | Base Metal: Yellow Gold |
| Material: gold | |
| Theme: Beauty | Cut Grade: Very Good |
| Antique: No | Item Length: 9 in |
| Metal Purity: 10k | Closure: Lobster |
| Main Stone: No stone | Sizable: No |
| Metal: Yellow Gold |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Country of Origin: United States | Total Carat Weight: 10kt |
| Department: Unisex Adults | Chain Type: Rope |
| Personalize: No | Type: Bracelet |
| Customized: No | Color: Yellow |
| Vintage: No | Signed: Yes |
| Occasion: Anniversary ,Birthday, Father's Day, Graduation, Valentine's Day | Brand: Rope |
| Era: Undated | Shape: Rope |
| Handmade: No | Country/Region of Manufacture: United States |
| Style: Rope | Base Metal: Yellow Gold |
| Material: gold | |
| Theme: Beauty | Cut Grade: Very Good |
| Antique: No | Item Length: 9 in |
| Metal Purity: 10k | Closure: Lobster |
| Main Stone: No stone | Sizable: No |
| Metal: Yellow Gold |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























