
Real 10k Yellow Gold 11mm Miami Cuban Link Bracelet 9" inch For Men's
| Country of Origin: United States | Chain Type: Cuban Link |
| Search keyword: 394205229612 | Personalize: No |
| Type: Bracelet | Secondary Stone: No Stone |
| Customized: No | Color: Gold |
| Vintage: No | Signed: Yes |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Brand: Goldbar Jewelers |
| Era: Undated | Shape: Cuban Link |
| Handmade: No | Country/Region of Manufacture: United States |
| Style: Bracelet | Base Metal: Yellow Gold |
| Certification: Goldbar Jewelers | Theme: Beauty,Fashion & Costumes |
| Cut Grade: Very Good | Features: Box Clasp |
| Antique: No | Item Length: 9 in |
| Metal Purity: 10k | Closure: Box |
| Main Stone: No Stone | Metal: Yellow Gold |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $3,465.00
-65%$3,465.00
$1,212.75More Images






Real 10k Yellow Gold 11mm Miami Cuban Link Bracelet 9" inch For Men's
| Country of Origin: United States | Chain Type: Cuban Link |
| Search keyword: 394205229612 | Personalize: No |
| Type: Bracelet | Secondary Stone: No Stone |
| Customized: No | Color: Gold |
| Vintage: No | Signed: Yes |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Brand: Goldbar Jewelers |
| Era: Undated | Shape: Cuban Link |
| Handmade: No | Country/Region of Manufacture: United States |
| Style: Bracelet | Base Metal: Yellow Gold |
| Certification: Goldbar Jewelers | Theme: Beauty,Fashion & Costumes |
| Cut Grade: Very Good | Features: Box Clasp |
| Antique: No | Item Length: 9 in |
| Metal Purity: 10k | Closure: Box |
| Main Stone: No Stone | Metal: Yellow Gold |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Country of Origin: United States | Chain Type: Cuban Link |
| Search keyword: 394205229612 | Personalize: No |
| Type: Bracelet | Secondary Stone: No Stone |
| Customized: No | Color: Gold |
| Vintage: No | Signed: Yes |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Brand: Goldbar Jewelers |
| Era: Undated | Shape: Cuban Link |
| Handmade: No | Country/Region of Manufacture: United States |
| Style: Bracelet | Base Metal: Yellow Gold |
| Certification: Goldbar Jewelers | Theme: Beauty,Fashion & Costumes |
| Cut Grade: Very Good | Features: Box Clasp |
| Antique: No | Item Length: 9 in |
| Metal Purity: 10k | Closure: Box |
| Main Stone: No Stone | Metal: Yellow Gold |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























