
Real 10K Solid Cuban Curb Link Bracelet Yellow Gold Diamond Cuts 3.5mm 6" Kids
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Length (inches): 6 | Item Length: 6 in |
| Metal: Yellow Gold | Secondary Stone: No Stone |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Cuban Link |
| Base Metal: Gold | Width: 3.5mm |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Excellent |
| Sizable: No | Modified Item: No |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Length: 6" |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (2-3) Grams |
| Length | 6 Inches |
| Width | 3.5mm (approx.) |
| Lock Type | Lobster Clasp |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male Female |
More Images







Real 10K Solid Cuban Curb Link Bracelet Yellow Gold Diamond Cuts 3.5mm 6" Kids
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Length (inches): 6 | Item Length: 6 in |
| Metal: Yellow Gold | Secondary Stone: No Stone |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Cuban Link |
| Base Metal: Gold | Width: 3.5mm |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Excellent |
| Sizable: No | Modified Item: No |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Length: 6" |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (2-3) Grams |
| Length | 6 Inches |
| Width | 3.5mm (approx.) |
| Lock Type | Lobster Clasp |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male Female |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Length (inches): 6 | Item Length: 6 in |
| Metal: Yellow Gold | Secondary Stone: No Stone |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Cuban Link |
| Base Metal: Gold | Width: 3.5mm |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Excellent |
| Sizable: No | Modified Item: No |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Length: 6" |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (2-3) Grams |
| Length | 6 Inches |
| Width | 3.5mm (approx.) |
| Lock Type | Lobster Clasp |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male Female |























