
Real 10K Royal Monaco Bracelet Yellow Gold 9" Box Clasp 15mm Genuine
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Metal: Yellow Gold |
| Item Length: 9 in | Main Stone: No Stone |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Style: Bracelet | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Box | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Sizable: Yes | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10k Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 22.5-24.5 Grams |
| Length | 9 Inches(approx.) |
| Width Of Chain | 15mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male Female |
Please note that there can be a difference of +-10% on the weight and width of the item.
More Images






Real 10K Royal Monaco Bracelet Yellow Gold 9" Box Clasp 15mm Genuine
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Metal: Yellow Gold |
| Item Length: 9 in | Main Stone: No Stone |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Style: Bracelet | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Box | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Sizable: Yes | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10k Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 22.5-24.5 Grams |
| Length | 9 Inches(approx.) |
| Width Of Chain | 15mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male Female |
Please note that there can be a difference of +-10% on the weight and width of the item.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Metal: Yellow Gold |
| Item Length: 9 in | Main Stone: No Stone |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Style: Bracelet | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Box | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Sizable: Yes | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10k Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 22.5-24.5 Grams |
| Length | 9 Inches(approx.) |
| Width Of Chain | 15mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male Female |
Please note that there can be a difference of +-10% on the weight and width of the item.























