
Real 10K Royal Monaco Bracelet Yellow Gold 8.5" Box Clasp 9mm Genuine Mens
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: White/Colorless |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 8.5 in |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Vintage: No |
| Personalize: No | Department: Men |
| Main Stone Shape: Round | Base Metal: Gold |
| Style: Chain | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link chain |
| Main Stone Creation: Natural | Seller Warranty: Yes |
| Color: Yellow | Material: 10k yellow gold |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10k Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 13-14 Grams |
| Length | 8.5 Inches(approx.) |
| Width Of Chain | 9mm (approx.) |
| Main Stone | Cubic Zirconia |
| Gender | Male |
Please note that there can be a difference of +-10% on the weight and width of the item.
Original: $1,617.00
-65%$1,617.00
$565.95More Images







Real 10K Royal Monaco Bracelet Yellow Gold 8.5" Box Clasp 9mm Genuine Mens
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: White/Colorless |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 8.5 in |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Vintage: No |
| Personalize: No | Department: Men |
| Main Stone Shape: Round | Base Metal: Gold |
| Style: Chain | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link chain |
| Main Stone Creation: Natural | Seller Warranty: Yes |
| Color: Yellow | Material: 10k yellow gold |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10k Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 13-14 Grams |
| Length | 8.5 Inches(approx.) |
| Width Of Chain | 9mm (approx.) |
| Main Stone | Cubic Zirconia |
| Gender | Male |
Please note that there can be a difference of +-10% on the weight and width of the item.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: White/Colorless |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 8.5 in |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Vintage: No |
| Personalize: No | Department: Men |
| Main Stone Shape: Round | Base Metal: Gold |
| Style: Chain | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link chain |
| Main Stone Creation: Natural | Seller Warranty: Yes |
| Color: Yellow | Material: 10k yellow gold |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10k Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 13-14 Grams |
| Length | 8.5 Inches(approx.) |
| Width Of Chain | 9mm (approx.) |
| Main Stone | Cubic Zirconia |
| Gender | Male |
Please note that there can be a difference of +-10% on the weight and width of the item.























