
Real 10K Leaf Irish Shamrock Clover Bracelet 11mm 7 Inches 10kt Yellow Gold
| Antique: No | Number of Diamonds: 0 |
| Shape: Leaf | Closure: lobster lock |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Length (inches): 7 inches |
| Gender: Unisex | Item Length: 7 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| lot: No | Style: Bracelet |
| Base Metal: Gold | Clasp Type: Lobster lock |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Sizable: No |
| Modified Item: No | Certification: 10K yellow gold |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Length: 7" |
| Customized: No | Era: Undated |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (4.5-5.5)Grams |
| Length | 7 Inches |
| Width | 11 mm (approx.) |
| Lock Type | Lobster Lock |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male Female |
More Images









Real 10K Leaf Irish Shamrock Clover Bracelet 11mm 7 Inches 10kt Yellow Gold
| Antique: No | Number of Diamonds: 0 |
| Shape: Leaf | Closure: lobster lock |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Length (inches): 7 inches |
| Gender: Unisex | Item Length: 7 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| lot: No | Style: Bracelet |
| Base Metal: Gold | Clasp Type: Lobster lock |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Sizable: No |
| Modified Item: No | Certification: 10K yellow gold |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Length: 7" |
| Customized: No | Era: Undated |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (4.5-5.5)Grams |
| Length | 7 Inches |
| Width | 11 mm (approx.) |
| Lock Type | Lobster Lock |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male Female |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Number of Diamonds: 0 |
| Shape: Leaf | Closure: lobster lock |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Length (inches): 7 inches |
| Gender: Unisex | Item Length: 7 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| lot: No | Style: Bracelet |
| Base Metal: Gold | Clasp Type: Lobster lock |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Sizable: No |
| Modified Item: No | Certification: 10K yellow gold |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Length: 7" |
| Customized: No | Era: Undated |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (4.5-5.5)Grams |
| Length | 7 Inches |
| Width | 11 mm (approx.) |
| Lock Type | Lobster Lock |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male Female |























