
Real 10k Last Supper Pendant Charm Yellow Gold 1.25" Diamond Cut Genuine
| Antique: No | Pendant Shape: Rectangle |
| Closure: Barrel | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Valentine's Day |
| Gender: Male Female | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 1.25 inches | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Charm,Pendant | Base Metal: Yellow Gold |
| Features: Nickel-Free,Diamond cuts | Handmade: No |
| Chain Type: Not included | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: 10K GOLD |
| Weight: 5.5-6.5 Grams | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Pendant |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty,Religious |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Length | 1.5 Inches( approx.) |
| Theme | Beauty |
| Make | Gold |
| Weight | 5.5-6.5 grams |
| Gender | Unisex |
Original: $808.50
-65%$808.50
$282.97More Images





Real 10k Last Supper Pendant Charm Yellow Gold 1.25" Diamond Cut Genuine
| Antique: No | Pendant Shape: Rectangle |
| Closure: Barrel | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Valentine's Day |
| Gender: Male Female | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 1.25 inches | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Charm,Pendant | Base Metal: Yellow Gold |
| Features: Nickel-Free,Diamond cuts | Handmade: No |
| Chain Type: Not included | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: 10K GOLD |
| Weight: 5.5-6.5 Grams | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Pendant |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty,Religious |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Length | 1.5 Inches( approx.) |
| Theme | Beauty |
| Make | Gold |
| Weight | 5.5-6.5 grams |
| Gender | Unisex |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: Rectangle |
| Closure: Barrel | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Valentine's Day |
| Gender: Male Female | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 1.25 inches | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Charm,Pendant | Base Metal: Yellow Gold |
| Features: Nickel-Free,Diamond cuts | Handmade: No |
| Chain Type: Not included | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: 10K GOLD |
| Weight: 5.5-6.5 Grams | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Pendant |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty,Religious |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Length | 1.5 Inches( approx.) |
| Theme | Beauty |
| Make | Gold |
| Weight | 5.5-6.5 grams |
| Gender | Unisex |























