
Real 10k Gold Chain Pendant SET World's Your Charm Miami Cuban Link Necklace 26"
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: White/Colorless |
| Metal: Yellow Gold | Gender: Male |
| Secondary Stone: Diamond | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: Diamond | Personalize: No |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain,Rope | Base Metal: Yellow Gold |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Certification: GoldenLinQ | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
More Images







Real 10k Gold Chain Pendant SET World's Your Charm Miami Cuban Link Necklace 26"
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: White/Colorless |
| Metal: Yellow Gold | Gender: Male |
| Secondary Stone: Diamond | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: Diamond | Personalize: No |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain,Rope | Base Metal: Yellow Gold |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Certification: GoldenLinQ | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: White/Colorless |
| Metal: Yellow Gold | Gender: Male |
| Secondary Stone: Diamond | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: Diamond | Personalize: No |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain,Rope | Base Metal: Yellow Gold |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Certification: GoldenLinQ | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























