
Real 10k Gold Chain Pendant SET World Is Your Charm Rope Necklace 3mm 22 Inch
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Necklace Length: 22 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Rope |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Rope |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Material: Gold | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Pendant |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
More Images






Real 10k Gold Chain Pendant SET World Is Your Charm Rope Necklace 3mm 22 Inch
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Necklace Length: 22 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Rope |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Rope |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Material: Gold | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Pendant |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Necklace Length: 22 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Rope |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Rope |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Material: Gold | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Pendant |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























