
Real 10k Gold Chain Pendant SET Last Supper Charm Miami Cuban Link Necklace 2mm
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Main Stone Color: White/Colorless |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-26" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Gold | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $924.00
-65%$924.00
$323.40More Images







Real 10k Gold Chain Pendant SET Last Supper Charm Miami Cuban Link Necklace 2mm
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Main Stone Color: White/Colorless |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-26" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Gold | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Main Stone Color: White/Colorless |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-26" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Gold | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























