
Real 10k Gold Chain Necklace Rope 22 Inch 6mm Diamond Cut Solid 10kt For mens
| Pendant Shape: Rope | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 22 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 6 mm |
| Chain Type: Rope | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Weight: 55-57 Grams (approx.) |
| Certification: GoldenLinQ | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $6,006.00
-65%$6,006.00
$2,102.10More Images









Real 10k Gold Chain Necklace Rope 22 Inch 6mm Diamond Cut Solid 10kt For mens
| Pendant Shape: Rope | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 22 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 6 mm |
| Chain Type: Rope | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Weight: 55-57 Grams (approx.) |
| Certification: GoldenLinQ | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Rope | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 22 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 6 mm |
| Chain Type: Rope | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Weight: 55-57 Grams (approx.) |
| Certification: GoldenLinQ | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























