
Real 10k Gold Chain Necklace Rope 22 Inch 2.5mm Diamond Cut Solid 10kt Men Women
| Pendant Shape: Rope | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Unisex | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 22 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 2.5 mm |
| Chain Type: Rope | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Original: $1,155.00
-65%$1,155.00
$404.25More Images







Real 10k Gold Chain Necklace Rope 22 Inch 2.5mm Diamond Cut Solid 10kt Men Women
| Pendant Shape: Rope | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Unisex | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 22 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 2.5 mm |
| Chain Type: Rope | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Rope | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Unisex | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 22 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 2.5 mm |
| Chain Type: Rope | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |























