
Real 10k Gold Chain Necklace Miami Cuban Link 20 - 30 Inch Men's 10KT 7mm
| Shape: Cuban link | Closure: Box |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: Unknown | Necklace Length: 20 in, 22 in, 24 in, 26 in, 28 in, 30 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Chain,Miami Cuban |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $2,772.00
-65%$2,772.00
$970.20More Images











Real 10k Gold Chain Necklace Miami Cuban Link 20 - 30 Inch Men's 10KT 7mm
| Shape: Cuban link | Closure: Box |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: Unknown | Necklace Length: 20 in, 22 in, 24 in, 26 in, 28 in, 30 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Chain,Miami Cuban |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shape: Cuban link | Closure: Box |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: Unknown | Necklace Length: 20 in, 22 in, 24 in, 26 in, 28 in, 30 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Chain,Miami Cuban |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























