
REAL 10k Gold Chain Necklace Charm Pendant SET, 5mm Miami Cuban Link, Jesus Head
| Pendant Shape: Jesus Head | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 18 in, 20 in, 22 in, 24 in , 26 in, 28 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant Weight: 3-4 Grams | Main Stone Shape: Jesus Face |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Rope |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Cuban Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Gold |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $1,674.75
-65%$1,674.75
$586.16More Images










REAL 10k Gold Chain Necklace Charm Pendant SET, 5mm Miami Cuban Link, Jesus Head
| Pendant Shape: Jesus Head | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 18 in, 20 in, 22 in, 24 in , 26 in, 28 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant Weight: 3-4 Grams | Main Stone Shape: Jesus Face |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Rope |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Cuban Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Gold |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Jesus Head | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 18 in, 20 in, 22 in, 24 in , 26 in, 28 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant Weight: 3-4 Grams | Main Stone Shape: Jesus Face |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Rope |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Cuban Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Gold |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























