
Real 10k Gold Chain Cuban Curb Link 24 Inch 10mm Solid 10kt Yellow Gold Necklace
| Pendant Shape: Cuban Link | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 10mm | Chain Type: Curb Link |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Certification: goldbar jewelers | Brand: Goldbar jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Search Keyword: 394196776168 |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
Original: $5,082.00
-65%$5,082.00
$1,778.70More Images







Real 10k Gold Chain Cuban Curb Link 24 Inch 10mm Solid 10kt Yellow Gold Necklace
| Pendant Shape: Cuban Link | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 10mm | Chain Type: Curb Link |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Certification: goldbar jewelers | Brand: Goldbar jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Search Keyword: 394196776168 |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Cuban Link | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 10mm | Chain Type: Curb Link |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Certification: goldbar jewelers | Brand: Goldbar jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Search Keyword: 394196776168 |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |























