
Real 10k Gold Chain Cuban Curb Link 20 Inch 5.5mm 10kt Yellow Gold Necklace
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Metal: Yellow Gold | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 20 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 5.5mm (approx.) |
| Chain Type: Curb Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Materials sourced from: United States | Certification: goldbar jewelers |
| Weight: 9-10 grams (approx.) | Brand: Goldbar jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
More Images






Real 10k Gold Chain Cuban Curb Link 20 Inch 5.5mm 10kt Yellow Gold Necklace
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Metal: Yellow Gold | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 20 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 5.5mm (approx.) |
| Chain Type: Curb Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Materials sourced from: United States | Certification: goldbar jewelers |
| Weight: 9-10 grams (approx.) | Brand: Goldbar jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Metal: Yellow Gold | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 20 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 5.5mm (approx.) |
| Chain Type: Curb Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Materials sourced from: United States | Certification: goldbar jewelers |
| Weight: 9-10 grams (approx.) | Brand: Goldbar jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |























