
Real 10k Gold Chain Cuban Curb Link 18 Inch 10mm Solid 10kt Yellow Gold Necklace
| Pendant Shape: Cuban Link | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 18 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 10mm (approx.) | Chain Type: Curb Link |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Certification: goldbar jewelers | Weight: 31-33 (approx.) |
| Brand: Goldbar jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
Original: $3,811.50
-65%$3,811.50
$1,334.02More Images







Real 10k Gold Chain Cuban Curb Link 18 Inch 10mm Solid 10kt Yellow Gold Necklace
| Pendant Shape: Cuban Link | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 18 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 10mm (approx.) | Chain Type: Curb Link |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Certification: goldbar jewelers | Weight: 31-33 (approx.) |
| Brand: Goldbar jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Cuban Link | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 18 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 10mm (approx.) | Chain Type: Curb Link |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Certification: goldbar jewelers | Weight: 31-33 (approx.) |
| Brand: Goldbar jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |























