
Real 10k Gold Chain 9mm Monaco Cuban Link Necklace 24'' Men's 10kt Yellow Gold
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary | Main Stone Color: Gold |
| Metal: Yellow Gold | Gender: Male |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Men | Base Metal: Gold |
| Style: Chain | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Materials sourced from: United States | Total Carat Weight: 10kt |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $3,824.93
-65%$3,824.93
$1,338.73More Images





Real 10k Gold Chain 9mm Monaco Cuban Link Necklace 24'' Men's 10kt Yellow Gold
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary | Main Stone Color: Gold |
| Metal: Yellow Gold | Gender: Male |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Men | Base Metal: Gold |
| Style: Chain | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Materials sourced from: United States | Total Carat Weight: 10kt |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary | Main Stone Color: Gold |
| Metal: Yellow Gold | Gender: Male |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Men | Base Metal: Gold |
| Style: Chain | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Materials sourced from: United States | Total Carat Weight: 10kt |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























