
Real 10k Gold Chain 7mm 24 Inch Miami Cuban Link Box Clasp Mens 10kt Yellow Gold
| Closure: Box | Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Main Stone Color: Yellow gold | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain,Franco,Miami Cuban Link | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 7mm | Chain Type: Cuban Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Gold |
| Material: Gold | Certification: goldbar jewelers |
| Brand: Goldbar jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $3,349.50
-65%$3,349.50
$1,172.32More Images










Real 10k Gold Chain 7mm 24 Inch Miami Cuban Link Box Clasp Mens 10kt Yellow Gold
| Closure: Box | Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Main Stone Color: Yellow gold | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain,Franco,Miami Cuban Link | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 7mm | Chain Type: Cuban Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Gold |
| Material: Gold | Certification: goldbar jewelers |
| Brand: Goldbar jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Closure: Box | Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Main Stone Color: Yellow gold | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain,Franco,Miami Cuban Link | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 7mm | Chain Type: Cuban Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Gold |
| Material: Gold | Certification: goldbar jewelers |
| Brand: Goldbar jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























