
REAL 10k Gold Byzantine Chain Necklace Lobster Clasp 3mm 20" 22" 24" 26" 28" 30"
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Gender: Men Women |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20" 22" 24" 26" 28" 30" |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Byzantine |
| Style: Byzantine Chain,Chain | Base Metal: Gold |
| Clasp Type: Lobster Clasp | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Byzantine |
| length of Chain: 20" 22" 24" 26" 28" 30" | Signed: No |
| Color: Gold | Material: 10k yellow Gold |
| Modified Item: No | Certification: 10k Yellow Gold Stamped |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Necklace |
| Width of Chain: 3mm approx. | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Wholesale: No |
| Country of Origin: United States |
Original: $1,155.00
-65%$1,155.00
$404.25More Images







REAL 10k Gold Byzantine Chain Necklace Lobster Clasp 3mm 20" 22" 24" 26" 28" 30"
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Gender: Men Women |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20" 22" 24" 26" 28" 30" |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Byzantine |
| Style: Byzantine Chain,Chain | Base Metal: Gold |
| Clasp Type: Lobster Clasp | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Byzantine |
| length of Chain: 20" 22" 24" 26" 28" 30" | Signed: No |
| Color: Gold | Material: 10k yellow Gold |
| Modified Item: No | Certification: 10k Yellow Gold Stamped |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Necklace |
| Width of Chain: 3mm approx. | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Wholesale: No |
| Country of Origin: United States |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Gender: Men Women |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20" 22" 24" 26" 28" 30" |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Byzantine |
| Style: Byzantine Chain,Chain | Base Metal: Gold |
| Clasp Type: Lobster Clasp | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Byzantine |
| length of Chain: 20" 22" 24" 26" 28" 30" | Signed: No |
| Color: Gold | Material: 10k yellow Gold |
| Modified Item: No | Certification: 10k Yellow Gold Stamped |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Necklace |
| Width of Chain: 3mm approx. | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Wholesale: No |
| Country of Origin: United States |























