
Real 10k Gold Byzantine Chain Jesus Charm Pendant SET 3mm 26 Inch Mens Necklace
| Pendant Shape: Round | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Men | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Byzantine |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Brand: Globalwatches10 | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
More Images








Real 10k Gold Byzantine Chain Jesus Charm Pendant SET 3mm 26 Inch Mens Necklace
| Pendant Shape: Round | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Men | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Byzantine |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Brand: Globalwatches10 | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Round | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Men | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Byzantine |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Brand: Globalwatches10 | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























