
Real 10k Gold Bracelet Solid San Lazarus 9 Inches Cuban Link Pura oro , lázaro
| Antique: No | Shape: link |
| Closure: Box | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 9 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Men |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Bracelet |
| Features: monaco | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Charm Type: bracelet | Weight:: 69-71 Grams |
| Certification: My Elite Jeweler | Brand: My Elite Jeweler |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Era: Undated | Customized: No |
| Width:: 20-23 mm | Theme: Beauty,Religious,Signs & Symbols |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Original: $7,623.00
-65%$7,623.00
$2,668.05More Images







Real 10k Gold Bracelet Solid San Lazarus 9 Inches Cuban Link Pura oro , lázaro
| Antique: No | Shape: link |
| Closure: Box | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 9 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Men |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Bracelet |
| Features: monaco | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Charm Type: bracelet | Weight:: 69-71 Grams |
| Certification: My Elite Jeweler | Brand: My Elite Jeweler |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Era: Undated | Customized: No |
| Width:: 20-23 mm | Theme: Beauty,Religious,Signs & Symbols |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: link |
| Closure: Box | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 9 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Men |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Bracelet |
| Features: monaco | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Charm Type: bracelet | Weight:: 69-71 Grams |
| Certification: My Elite Jeweler | Brand: My Elite Jeweler |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Era: Undated | Customized: No |
| Width:: 20-23 mm | Theme: Beauty,Religious,Signs & Symbols |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.























