
14k Gold Chain Centanario Charm Solid Cuban Curb 10mm 20"-30" SET Necklace
| Pendant Shape: Round | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Total Carat Weight: 10K Yellow Gold |
| Brand: Globalwatches10 | Type: Necklace |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Original: $8,232.00
-65%$8,232.00
$2,881.20More Images









14k Gold Chain Centanario Charm Solid Cuban Curb 10mm 20"-30" SET Necklace
| Pendant Shape: Round | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Total Carat Weight: 10K Yellow Gold |
| Brand: Globalwatches10 | Type: Necklace |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Round | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Total Carat Weight: 10K Yellow Gold |
| Brand: Globalwatches10 | Type: Necklace |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |























