
10mm Rope Bracelet 9 Inch Solid 10k Yellow Gold With Diamond cuts Mens REAL 10KT
| Antique: No | Shape: rope |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Valentine's Day,Father's Day |
| Weight: 76.5 -78.5 Grams (approx.) | Metal: Yellow Gold |
| Item Length: 9 in | Secondary Stone: No Stone |
| Main Stone: No Stone | Vintage: No |
| Personalize: No | Style: Rope |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 10 mm (approx.) |
| Handmade: No | Chain Type: Rope |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow Gold | Sizable: No |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
10mm Rope Bracelet 9 Inch Solid 10k Yellow Gold With Diamond cut Men's REAL 10KT
Metal:10k Gold
Length : 9 Inch
Thickness: 10 mm (approx.)
Weight: 76.5-78.5 Grams (approx.)
Make : SOLID
Style: Rope bracelet
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
X77Y5len9AMB
$3,193.57
Original: $9,124.50
-65%10mm Rope Bracelet 9 Inch Solid 10k Yellow Gold With Diamond cuts Mens REAL 10KT—
$9,124.50
$3,193.57More Images








10mm Rope Bracelet 9 Inch Solid 10k Yellow Gold With Diamond cuts Mens REAL 10KT
| Antique: No | Shape: rope |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Valentine's Day,Father's Day |
| Weight: 76.5 -78.5 Grams (approx.) | Metal: Yellow Gold |
| Item Length: 9 in | Secondary Stone: No Stone |
| Main Stone: No Stone | Vintage: No |
| Personalize: No | Style: Rope |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 10 mm (approx.) |
| Handmade: No | Chain Type: Rope |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow Gold | Sizable: No |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
10mm Rope Bracelet 9 Inch Solid 10k Yellow Gold With Diamond cut Men's REAL 10KT
Metal:10k Gold
Length : 9 Inch
Thickness: 10 mm (approx.)
Weight: 76.5-78.5 Grams (approx.)
Make : SOLID
Style: Rope bracelet
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
X77Y5len9AMB
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: rope |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Valentine's Day,Father's Day |
| Weight: 76.5 -78.5 Grams (approx.) | Metal: Yellow Gold |
| Item Length: 9 in | Secondary Stone: No Stone |
| Main Stone: No Stone | Vintage: No |
| Personalize: No | Style: Rope |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 10 mm (approx.) |
| Handmade: No | Chain Type: Rope |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow Gold | Sizable: No |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
10mm Rope Bracelet 9 Inch Solid 10k Yellow Gold With Diamond cut Men's REAL 10KT
Metal:10k Gold
Length : 9 Inch
Thickness: 10 mm (approx.)
Weight: 76.5-78.5 Grams (approx.)
Make : SOLID
Style: Rope bracelet
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
X77Y5len9AMB























