
10K Yellow White Gold Two Tone 4mm Diamond Cut Ice Bead Link Bracelet 8 Inches
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Item Length: 8 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Style: Tennis |
| Base Metal: Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Moon Cut | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: gold |
| Materials sourced from: United States | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Bracelet | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country of Origin: United States |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $1,314.27
-65%$1,314.27
$459.99More Images





10K Yellow White Gold Two Tone 4mm Diamond Cut Ice Bead Link Bracelet 8 Inches
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Item Length: 8 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Style: Tennis |
| Base Metal: Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Moon Cut | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: gold |
| Materials sourced from: United States | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Bracelet | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country of Origin: United States |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Item Length: 8 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Style: Tennis |
| Base Metal: Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Moon Cut | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: gold |
| Materials sourced from: United States | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Bracelet | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country of Origin: United States |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























