
10k Yellow Gold Miami Cuban Chain 6mm Necklace Bracelet Set Real Men Women
| Antique: No | Occasion: Birthday |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 20" 22" 24" 26" 28" |
| Total Carat Weight: 10kt | Vintage: No |
| Brand: MyEliteJewellers | Type: Chain |
| Department: Unisex Adults | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Base Metal: Gold | Style: Bracelet and Chain Set |
| Country/Region of Manufacture: United States | Handmade: No |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
MyEliteJewellers
7.5" : 7.5-8.5 grams (approx)
- .
Original: $3,060.75
-65%$3,060.75
$1,071.26More Images








10k Yellow Gold Miami Cuban Chain 6mm Necklace Bracelet Set Real Men Women
| Antique: No | Occasion: Birthday |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 20" 22" 24" 26" 28" |
| Total Carat Weight: 10kt | Vintage: No |
| Brand: MyEliteJewellers | Type: Chain |
| Department: Unisex Adults | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Base Metal: Gold | Style: Bracelet and Chain Set |
| Country/Region of Manufacture: United States | Handmade: No |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
MyEliteJewellers
7.5" : 7.5-8.5 grams (approx)
- .
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Occasion: Birthday |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 20" 22" 24" 26" 28" |
| Total Carat Weight: 10kt | Vintage: No |
| Brand: MyEliteJewellers | Type: Chain |
| Department: Unisex Adults | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Base Metal: Gold | Style: Bracelet and Chain Set |
| Country/Region of Manufacture: United States | Handmade: No |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
MyEliteJewellers
7.5" : 7.5-8.5 grams (approx)
- .























