
10k Yellow Gold Bracelet 7 Inch Royal Monaco Cuban Link 7mm Box Clasp
| Antique: No | Shape: Round |
| Closure: Box | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: Gold | Item Length: 7 in |
| Metal: Yellow Gold | Main Stone: Cubic Zirconia |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Men | Base Metal: Gold |
| Style: Bracelet | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Materials sourced from: United States | Total Carat Weight: 10kt |
| Brand: Goldbar Jeweler | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Clasp: Box Lock |
| Theme: Beauty | Country of Origin: United States |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $1,115.25
-65%$1,115.25
$390.34More Images






10k Yellow Gold Bracelet 7 Inch Royal Monaco Cuban Link 7mm Box Clasp
| Antique: No | Shape: Round |
| Closure: Box | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: Gold | Item Length: 7 in |
| Metal: Yellow Gold | Main Stone: Cubic Zirconia |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Men | Base Metal: Gold |
| Style: Bracelet | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Materials sourced from: United States | Total Carat Weight: 10kt |
| Brand: Goldbar Jeweler | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Clasp: Box Lock |
| Theme: Beauty | Country of Origin: United States |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: Round |
| Closure: Box | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: Gold | Item Length: 7 in |
| Metal: Yellow Gold | Main Stone: Cubic Zirconia |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Men | Base Metal: Gold |
| Style: Bracelet | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Materials sourced from: United States | Total Carat Weight: 10kt |
| Brand: Goldbar Jeweler | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Clasp: Box Lock |
| Theme: Beauty | Country of Origin: United States |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























