
10k Solid Chino ID Bracelet Yellow Gold 9mm 8" Inches Box Lock Real 10kt
| Antique: No | Shape: chino link |
| Closure: Box | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: no stone | Metal: Yellow Gold |
| Item Length: 8 in | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Style: chino link |
| Base Metal: Gold | Clasp Type: Box |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Chino ID | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Sizable: No | Material: 10k Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: 10k yellow gold |
| Brand: globalwatches10 | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Length: 8 Inches |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| UPC: Does not apply |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (49-51)Grams(approx.) |
| Length | 8 inches |
| Gender | Male |
| Lock Type | Box Lock |
| Condition | Brand New |
Original: $5,890.50
-65%$5,890.50
$2,061.67More Images






10k Solid Chino ID Bracelet Yellow Gold 9mm 8" Inches Box Lock Real 10kt
| Antique: No | Shape: chino link |
| Closure: Box | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: no stone | Metal: Yellow Gold |
| Item Length: 8 in | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Style: chino link |
| Base Metal: Gold | Clasp Type: Box |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Chino ID | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Sizable: No | Material: 10k Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: 10k yellow gold |
| Brand: globalwatches10 | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Length: 8 Inches |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| UPC: Does not apply |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (49-51)Grams(approx.) |
| Length | 8 inches |
| Gender | Male |
| Lock Type | Box Lock |
| Condition | Brand New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: chino link |
| Closure: Box | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: no stone | Metal: Yellow Gold |
| Item Length: 8 in | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Style: chino link |
| Base Metal: Gold | Clasp Type: Box |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Chino ID | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Sizable: No | Material: 10k Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: 10k yellow gold |
| Brand: globalwatches10 | Type: Bracelet |
| Metal Purity: 10k | Length: 8 Inches |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| UPC: Does not apply |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (49-51)Grams(approx.) |
| Length | 8 inches |
| Gender | Male |
| Lock Type | Box Lock |
| Condition | Brand New |























