
10K Real Yellow Gold TEDDY BEAR Charm Pendant Gold 10kt Genuine
| Pendant Shape: Asymmetrical | Antique: No |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Valentine's Day,Wedding | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Brand: GoldenLinQ | Department: Men |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Main Stone Shape: Heart |
| Pendant/Locket Type: Charm | Theme: Beauty,Love |
| Base Metal: Gold | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| Handmade: No |
GoldenLinQ
A1B6 P4829
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| 10k | |
| Length | 0.5-1 Inch( approx.) |
| Theme | Beauty |
| Make | Yellow Gold |
| Weight | 1-2 grams |
| Gender | Unisex |
Original: $231.00
-65%$231.00
$80.85More Images





10K Real Yellow Gold TEDDY BEAR Charm Pendant Gold 10kt Genuine
| Pendant Shape: Asymmetrical | Antique: No |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Valentine's Day,Wedding | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Brand: GoldenLinQ | Department: Men |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Main Stone Shape: Heart |
| Pendant/Locket Type: Charm | Theme: Beauty,Love |
| Base Metal: Gold | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| Handmade: No |
GoldenLinQ
A1B6 P4829
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| 10k | |
| Length | 0.5-1 Inch( approx.) |
| Theme | Beauty |
| Make | Yellow Gold |
| Weight | 1-2 grams |
| Gender | Unisex |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Asymmetrical | Antique: No |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Valentine's Day,Wedding | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Brand: GoldenLinQ | Department: Men |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Main Stone Shape: Heart |
| Pendant/Locket Type: Charm | Theme: Beauty,Love |
| Base Metal: Gold | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| Handmade: No |
GoldenLinQ
A1B6 P4829
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| 10k | |
| Length | 0.5-1 Inch( approx.) |
| Theme | Beauty |
| Make | Yellow Gold |
| Weight | 1-2 grams |
| Gender | Unisex |























