
10K Real Yellow Gold Initial Letter Charm Pendant A–Z Alphabet Men Women
| Pendant Shape: Initial | Occasion: Anniversary |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Metal: Yellow Gold |
| Modified Item: No | Main Stone: No Stone |
| Brand: 10karatgold | Personalize: No |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Style: Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Theme: Alphabet Initial Letters |
| Features: Nickel-Free | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
10karatgold
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of Pendants | 0.7-1.3 Grams(approx.) |
| Length | 0.5-1 Inches( approx.) |
| Style | Initials/Alphabets |
| Make | Authentic Gold |
| Condition | Brand New |
| Gender | Men Female |
Original: $187.95
-65%$187.95
$65.78More Images






10K Real Yellow Gold Initial Letter Charm Pendant A–Z Alphabet Men Women
| Pendant Shape: Initial | Occasion: Anniversary |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Metal: Yellow Gold |
| Modified Item: No | Main Stone: No Stone |
| Brand: 10karatgold | Personalize: No |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Style: Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Theme: Alphabet Initial Letters |
| Features: Nickel-Free | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
10karatgold
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of Pendants | 0.7-1.3 Grams(approx.) |
| Length | 0.5-1 Inches( approx.) |
| Style | Initials/Alphabets |
| Make | Authentic Gold |
| Condition | Brand New |
| Gender | Men Female |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Initial | Occasion: Anniversary |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Metal: Yellow Gold |
| Modified Item: No | Main Stone: No Stone |
| Brand: 10karatgold | Personalize: No |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Style: Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Theme: Alphabet Initial Letters |
| Features: Nickel-Free | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
10karatgold
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of Pendants | 0.7-1.3 Grams(approx.) |
| Length | 0.5-1 Inches( approx.) |
| Style | Initials/Alphabets |
| Make | Authentic Gold |
| Condition | Brand New |
| Gender | Men Female |























