
10K Real Yellow Gold Elephant Charm Pendant Gold 10kt Genuine
| Pendant Shape: Asymmetrical | Antique: No |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Valentine's Day,Wedding | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Brand: GoldenLinQ | Department: Men |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Main Stone Shape: Round |
| Pendant/Locket Type: Charm | Theme: Animals & Insects,Beauty |
| Base Metal: Gold | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| Handmade: No |
GoldenLinQ
A2B6
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| jk | |
| Length | 1-1.5 Inch( approx.) |
| Theme | Beauty |
| Make | Yellow Gold |
| Weight | 2-3 grams |
| Gender | Unisex |
Original: $346.50
-65%$346.50
$121.27More Images






10K Real Yellow Gold Elephant Charm Pendant Gold 10kt Genuine
| Pendant Shape: Asymmetrical | Antique: No |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Valentine's Day,Wedding | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Brand: GoldenLinQ | Department: Men |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Main Stone Shape: Round |
| Pendant/Locket Type: Charm | Theme: Animals & Insects,Beauty |
| Base Metal: Gold | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| Handmade: No |
GoldenLinQ
A2B6
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| jk | |
| Length | 1-1.5 Inch( approx.) |
| Theme | Beauty |
| Make | Yellow Gold |
| Weight | 2-3 grams |
| Gender | Unisex |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Asymmetrical | Antique: No |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Valentine's Day,Wedding | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Brand: GoldenLinQ | Department: Men |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Main Stone Shape: Round |
| Pendant/Locket Type: Charm | Theme: Animals & Insects,Beauty |
| Base Metal: Gold | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| Handmade: No |
GoldenLinQ
A2B6
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| jk | |
| Length | 1-1.5 Inch( approx.) |
| Theme | Beauty |
| Make | Yellow Gold |
| Weight | 2-3 grams |
| Gender | Unisex |























