
10K Real Dolphin Charm Pendant Yellow Gold 1" Genuine
| Length of Charm: 1 Inches (approx.) | Antique: No |
| Pendant Shape: Asymmetrical | Occasion: Anniversary,Birthday,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Valentine's Day |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Personalize: No | Main Stone Treatment: Not Enhanced |
| Department: Unisex Adults | Pendant/Locket Type: Charm |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Pendant |
| Handmade: No | Main Stone Creation: Natural |
| Signed: Yes | Cut Grade: Excellent |
| Color: Gold | Sizable: No |
| Material: 10k yellow gold | Modified Item: No |
| Certification: 10k yellow gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Length | 1 Inch( approx.) |
| Theme | Beauty |
| Make | Authentic Gold |
| Weight | 1-2 Grams |
| Gender | Men Female |
Original: $231.00
-65%$231.00
$80.85More Images





10K Real Dolphin Charm Pendant Yellow Gold 1" Genuine
| Length of Charm: 1 Inches (approx.) | Antique: No |
| Pendant Shape: Asymmetrical | Occasion: Anniversary,Birthday,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Valentine's Day |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Personalize: No | Main Stone Treatment: Not Enhanced |
| Department: Unisex Adults | Pendant/Locket Type: Charm |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Pendant |
| Handmade: No | Main Stone Creation: Natural |
| Signed: Yes | Cut Grade: Excellent |
| Color: Gold | Sizable: No |
| Material: 10k yellow gold | Modified Item: No |
| Certification: 10k yellow gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Length | 1 Inch( approx.) |
| Theme | Beauty |
| Make | Authentic Gold |
| Weight | 1-2 Grams |
| Gender | Men Female |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length of Charm: 1 Inches (approx.) | Antique: No |
| Pendant Shape: Asymmetrical | Occasion: Anniversary,Birthday,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Valentine's Day |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Personalize: No | Main Stone Treatment: Not Enhanced |
| Department: Unisex Adults | Pendant/Locket Type: Charm |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Pendant |
| Handmade: No | Main Stone Creation: Natural |
| Signed: Yes | Cut Grade: Excellent |
| Color: Gold | Sizable: No |
| Material: 10k yellow gold | Modified Item: No |
| Certification: 10k yellow gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Length | 1 Inch( approx.) |
| Theme | Beauty |
| Make | Authentic Gold |
| Weight | 1-2 Grams |
| Gender | Men Female |























