
10k Initials Charm Pendant A-Z Alphabets Men Women Real Yellow Gold Genuine
| Pendant Shape: Initial | Occasion: Anniversary |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Metal: Yellow Gold |
| Modified Item: No | Main Stone: No Stone |
| Brand: GoldenLinQ | Personalize: No |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Style: Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Theme: Alphabet Initial Letters |
| Features: Nickel-Free | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of Pendants | 1-2.5 Grams(approx.) |
| Length | 1-1.5 Inch( approx.) |
| Style | Initials/Alphabets |
| Make | Authentic Gold |
| Condition | Brand New |
| Gender | Men Female |
Original: $346.50
-65%$346.50
$121.27More Images







10k Initials Charm Pendant A-Z Alphabets Men Women Real Yellow Gold Genuine
| Pendant Shape: Initial | Occasion: Anniversary |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Metal: Yellow Gold |
| Modified Item: No | Main Stone: No Stone |
| Brand: GoldenLinQ | Personalize: No |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Style: Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Theme: Alphabet Initial Letters |
| Features: Nickel-Free | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of Pendants | 1-2.5 Grams(approx.) |
| Length | 1-1.5 Inch( approx.) |
| Style | Initials/Alphabets |
| Make | Authentic Gold |
| Condition | Brand New |
| Gender | Men Female |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Initial | Occasion: Anniversary |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Metal: Yellow Gold |
| Modified Item: No | Main Stone: No Stone |
| Brand: GoldenLinQ | Personalize: No |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Style: Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Theme: Alphabet Initial Letters |
| Features: Nickel-Free | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of Pendants | 1-2.5 Grams(approx.) |
| Length | 1-1.5 Inch( approx.) |
| Style | Initials/Alphabets |
| Make | Authentic Gold |
| Condition | Brand New |
| Gender | Men Female |























