
10k Gold Solid Cuban Curb Chain Necklace Last Supper Pendant Set 6mm 20"-30"
| Antique: No | Pendant Shape: Square |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: White/Colorless | Item Length: 20 in - 30 in |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Main Stone: Cubic Zirconia |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Cut Grade: Excellent |
| Color: Gold | Material: Metal |
| Certification: My Elite Jewelers | Brand: My Elite Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Last Supper Pendant . The Various lengths of the Chain are 20"-30". The Pendants are unique in design and considered durable too. If you are not happy with the way it looks or feels, we do offer 30 - Days FREE Return shipping. Contact us for more information.
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Original: $2,541.00
-65%$2,541.00
$889.35More Images






10k Gold Solid Cuban Curb Chain Necklace Last Supper Pendant Set 6mm 20"-30"
| Antique: No | Pendant Shape: Square |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: White/Colorless | Item Length: 20 in - 30 in |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Main Stone: Cubic Zirconia |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Cut Grade: Excellent |
| Color: Gold | Material: Metal |
| Certification: My Elite Jewelers | Brand: My Elite Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Last Supper Pendant . The Various lengths of the Chain are 20"-30". The Pendants are unique in design and considered durable too. If you are not happy with the way it looks or feels, we do offer 30 - Days FREE Return shipping. Contact us for more information.
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: Square |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: White/Colorless | Item Length: 20 in - 30 in |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Main Stone: Cubic Zirconia |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Cut Grade: Excellent |
| Color: Gold | Material: Metal |
| Certification: My Elite Jewelers | Brand: My Elite Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Last Supper Pendant . The Various lengths of the Chain are 20"-30". The Pendants are unique in design and considered durable too. If you are not happy with the way it looks or feels, we do offer 30 - Days FREE Return shipping. Contact us for more information.
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.























