
10k Gold Rope Chain & Jesus Head Charm SET 5mm 22 Inches Necklace
| Metal | 10K Gold |
| Length | 22 Inches |
| Weight | 8–10 Grams (approx.) |
| Width | 5 mm |
| Style | Rope |
| Length | 2 Inches (approx.) |
| Weight | 6–7 Grams (approx.) |
| Style | Jesus Head Charm |
Original: $2,147.25
-65%$2,147.25
$751.54More Images




10k Gold Rope Chain & Jesus Head Charm SET 5mm 22 Inches Necklace
| Metal | 10K Gold |
| Length | 22 Inches |
| Weight | 8–10 Grams (approx.) |
| Width | 5 mm |
| Style | Rope |
| Length | 2 Inches (approx.) |
| Weight | 6–7 Grams (approx.) |
| Style | Jesus Head Charm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Metal | 10K Gold |
| Length | 22 Inches |
| Weight | 8–10 Grams (approx.) |
| Width | 5 mm |
| Style | Rope |
| Length | 2 Inches (approx.) |
| Weight | 6–7 Grams (approx.) |
| Style | Jesus Head Charm |























