
10k Gold Necklace Byzantine Jesus Anchor Charm 20"-30" 3mm Pendant SET Two Tone
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Asymmetrical | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Byzantine Box Chain |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Clasp Type: lobster |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Byzantine | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Modified Item: No |
| Brand: Globalwatches10 | Width of Chain: 3mm (approx) |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
��
Original: $1,963.50
-65%$1,963.50
$687.2210k Gold Necklace Byzantine Jesus Anchor Charm 20"-30" 3mm Pendant SET Two Tone
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Asymmetrical | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Byzantine Box Chain |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Clasp Type: lobster |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Byzantine | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Modified Item: No |
| Brand: Globalwatches10 | Width of Chain: 3mm (approx) |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
��
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Asymmetrical | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Byzantine Box Chain |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Clasp Type: lobster |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Byzantine | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Modified Item: No |
| Brand: Globalwatches10 | Width of Chain: 3mm (approx) |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
��























