
10k Gold Milano Chain Nugget Last Supper Pendant Charm 18"-28" 3mm SET Necklace
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18 in - 28 in |
| Certification: Goldbar Jewelers | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| Metal Purity | 10K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight of 18" Chain Only | 4.5-5 Grams (approx.) | |
| Weight of 20" Chain Only |
5-5.5 Grams (approx.) | |
| Weight of 22'' Chain Only |
5.5-6 Grams (approx.) | |
| Weight of 24'' Chain Only |
6-6.5 Grams (approx.) | |
| Weight of 26" Chain Only | 6.8-7.5 Grams (approx.) | |
| Weight of 28" Chain Only | 7-7.5 Grams (approx.) | |
| Length of Charm |
1-1.5 inches (approx.) | |
| Weight of Charm | 2-3 grams (approx.) |
|
| Main Stone | No Stone | |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Original: $924.00
-65%$924.00
$323.40More Images







10k Gold Milano Chain Nugget Last Supper Pendant Charm 18"-28" 3mm SET Necklace
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18 in - 28 in |
| Certification: Goldbar Jewelers | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| Metal Purity | 10K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight of 18" Chain Only | 4.5-5 Grams (approx.) | |
| Weight of 20" Chain Only |
5-5.5 Grams (approx.) | |
| Weight of 22'' Chain Only |
5.5-6 Grams (approx.) | |
| Weight of 24'' Chain Only |
6-6.5 Grams (approx.) | |
| Weight of 26" Chain Only | 6.8-7.5 Grams (approx.) | |
| Weight of 28" Chain Only | 7-7.5 Grams (approx.) | |
| Length of Charm |
1-1.5 inches (approx.) | |
| Weight of Charm | 2-3 grams (approx.) |
|
| Main Stone | No Stone | |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18 in - 28 in |
| Certification: Goldbar Jewelers | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| Metal Purity | 10K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight of 18" Chain Only | 4.5-5 Grams (approx.) | |
| Weight of 20" Chain Only |
5-5.5 Grams (approx.) | |
| Weight of 22'' Chain Only |
5.5-6 Grams (approx.) | |
| Weight of 24'' Chain Only |
6-6.5 Grams (approx.) | |
| Weight of 26" Chain Only | 6.8-7.5 Grams (approx.) | |
| Weight of 28" Chain Only | 7-7.5 Grams (approx.) | |
| Length of Charm |
1-1.5 inches (approx.) | |
| Weight of Charm | 2-3 grams (approx.) |
|
| Main Stone | No Stone | |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.























