
10k Gold Miami Cuban Link Chain Necklace 3mm-10mm 20-30 Inches 10kt Real Yellow
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20 in-30 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Base Metal: Gold |
| Style: Chain | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: No | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
Original: $635.25
-65%$635.25
$222.34More Images








10k Gold Miami Cuban Link Chain Necklace 3mm-10mm 20-30 Inches 10kt Real Yellow
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20 in-30 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Base Metal: Gold |
| Style: Chain | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: No | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20 in-30 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Base Metal: Gold |
| Style: Chain | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: No | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ























