
10K Gold Miami Cuban Chain B Diamond Initial 18"-24" 2mm Pendant Necklace SET
| Antique: No | Pendant Shape: Asymmetrical |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: White/Colorless | Item Length: 18 in - 24 in |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-24" |
| Vintage: No | Main Stone: Diamond |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Material: Metal | Total Carat Weight: 0.19 CT (approx.) |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
B Diamond Initial Pendant. The Various lengths of the Chain are 18"-24" inches.
More Images






10K Gold Miami Cuban Chain B Diamond Initial 18"-24" 2mm Pendant Necklace SET
| Antique: No | Pendant Shape: Asymmetrical |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: White/Colorless | Item Length: 18 in - 24 in |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-24" |
| Vintage: No | Main Stone: Diamond |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Material: Metal | Total Carat Weight: 0.19 CT (approx.) |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
B Diamond Initial Pendant. The Various lengths of the Chain are 18"-24" inches.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: Asymmetrical |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: White/Colorless | Item Length: 18 in - 24 in |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-24" |
| Vintage: No | Main Stone: Diamond |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Material: Metal | Total Carat Weight: 0.19 CT (approx.) |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
B Diamond Initial Pendant. The Various lengths of the Chain are 18"-24" inches.























