
10K Gold Franco Chain Jesus Cross Charm Pendant 20-26 inches 2.5mm REAL Yellow
| Antique: No | Pendant Shape: Cross |
| Shape: Franco | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: White/Colorless |
| Gender: Unisex | Item Length: 20" 22" 24" 26" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-26" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Franco | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Franco |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Brand: GoldenlinQ | Type: Chain |
| Metal Purity: 10k | Era: Undated |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Wholesale: No |
| Country of Origin: United States |
GoldenlinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight 20" with Charm | 6-7 Grams | |
| Weight 22' with Charm | 6.5-7.5 Grams | |
| Weight 24' with Charm | 7.5-8.5 Grams | |
| Weight 26" with Charm | 8-9 Grams | |
| Length Of Charm |
2-2.5 Inches approx | |
| Weight of Charm | 3-4 Grams |
More Images







10K Gold Franco Chain Jesus Cross Charm Pendant 20-26 inches 2.5mm REAL Yellow
| Antique: No | Pendant Shape: Cross |
| Shape: Franco | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: White/Colorless |
| Gender: Unisex | Item Length: 20" 22" 24" 26" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-26" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Franco | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Franco |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Brand: GoldenlinQ | Type: Chain |
| Metal Purity: 10k | Era: Undated |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Wholesale: No |
| Country of Origin: United States |
GoldenlinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight 20" with Charm | 6-7 Grams | |
| Weight 22' with Charm | 6.5-7.5 Grams | |
| Weight 24' with Charm | 7.5-8.5 Grams | |
| Weight 26" with Charm | 8-9 Grams | |
| Length Of Charm |
2-2.5 Inches approx | |
| Weight of Charm | 3-4 Grams |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: Cross |
| Shape: Franco | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: White/Colorless |
| Gender: Unisex | Item Length: 20" 22" 24" 26" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-26" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Franco | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Franco |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Brand: GoldenlinQ | Type: Chain |
| Metal Purity: 10k | Era: Undated |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Wholesale: No |
| Country of Origin: United States |
GoldenlinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight 20" with Charm | 6-7 Grams | |
| Weight 22' with Charm | 6.5-7.5 Grams | |
| Weight 24' with Charm | 7.5-8.5 Grams | |
| Weight 26" with Charm | 8-9 Grams | |
| Length Of Charm |
2-2.5 Inches approx | |
| Weight of Charm | 3-4 Grams |























