
10k Gold Cuban Curb Chain Eagle Anchor Charm Solid 4mm 18"-28" SET Necklace
| Pendant Shape: Asymmetrical | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-28" |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Material: 10K Yellow Gold |
| Total Carat Weight: 10K Yellow Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Original: $1,039.50
-65%$1,039.50
$363.82More Images








10k Gold Cuban Curb Chain Eagle Anchor Charm Solid 4mm 18"-28" SET Necklace
| Pendant Shape: Asymmetrical | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-28" |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Material: 10K Yellow Gold |
| Total Carat Weight: 10K Yellow Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Asymmetrical | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-28" |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Material: 10K Yellow Gold |
| Total Carat Weight: 10K Yellow Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |























