
10k Gold Chain Necklace 24 Inch 9mm Miami Cuban Link Mens REAL 10kt Yellow Gold
| Closure: Box | Weight: 46-48 Grams (approx.) |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain,Necklace | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 9mm (approx.) | Chain Type: Cuban Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow gold | Cut Grade: Excellent |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $5,544.00
-65%$5,544.00
$1,940.40More Images








10k Gold Chain Necklace 24 Inch 9mm Miami Cuban Link Mens REAL 10kt Yellow Gold
| Closure: Box | Weight: 46-48 Grams (approx.) |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain,Necklace | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 9mm (approx.) | Chain Type: Cuban Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow gold | Cut Grade: Excellent |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Closure: Box | Weight: 46-48 Grams (approx.) |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain,Necklace | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 9mm (approx.) | Chain Type: Cuban Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow gold | Cut Grade: Excellent |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























