
10k Gold Chain Miami Cuban Necklace Jesus Rose Cross Pendant Set 4mm 18"-28"
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Item Length: 18 in- 28 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Material: Metal | Certification: My Elite Jewelers |
| Brand: My Elite Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Original: $1,270.50
-65%$1,270.50
$444.67More Images






10k Gold Chain Miami Cuban Necklace Jesus Rose Cross Pendant Set 4mm 18"-28"
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Item Length: 18 in- 28 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Material: Metal | Certification: My Elite Jewelers |
| Brand: My Elite Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Item Length: 18 in- 28 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Material: Metal | Certification: My Elite Jewelers |
| Brand: My Elite Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.























