
10k Gold Chain Miami Cuban Grandpa Money Bag Charm Set 4mm 18"28" Necklace
| Pendant Shape: Asymmetrical | Antique: No |
| Closure: Lobster | Main Stone Color: no stone |
| Gender: Male/Female | Metal: Yellow Gold |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Chain Style: Miami Cuban Link |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Charm,Pendant,Pendant with Chain |
| Base Metal: Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Excellent |
| Material: 10k Gold | Brand: Gold and Diamond |
| Width of Chain: 4mm approx. | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of charm | 2-3 Grams (approx.) |
| Weight of 18" Chain | 6.5-7.5 Grams (approx.) |
| Weight of 20" Chain | 7-8 Grams (approx.) |
| Weight of 22" Chain | 8-9 Grams (approx.) |
| Weight of 24" Chain | 9-9.5 Grams (approx.) |
| Weight of 26" Chain | 9.5-10.5 Grams (approx.) |
| Weight of 28" Chain | 10-11 Grams (approx.) |
| Width Of chain | 4mm (approx.) |
| Length of charm | 1-1.5 Inches (approx.) |
Original: $1,212.75
-65%$1,212.75
$424.46More Images






10k Gold Chain Miami Cuban Grandpa Money Bag Charm Set 4mm 18"28" Necklace
| Pendant Shape: Asymmetrical | Antique: No |
| Closure: Lobster | Main Stone Color: no stone |
| Gender: Male/Female | Metal: Yellow Gold |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Chain Style: Miami Cuban Link |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Charm,Pendant,Pendant with Chain |
| Base Metal: Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Excellent |
| Material: 10k Gold | Brand: Gold and Diamond |
| Width of Chain: 4mm approx. | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of charm | 2-3 Grams (approx.) |
| Weight of 18" Chain | 6.5-7.5 Grams (approx.) |
| Weight of 20" Chain | 7-8 Grams (approx.) |
| Weight of 22" Chain | 8-9 Grams (approx.) |
| Weight of 24" Chain | 9-9.5 Grams (approx.) |
| Weight of 26" Chain | 9.5-10.5 Grams (approx.) |
| Weight of 28" Chain | 10-11 Grams (approx.) |
| Width Of chain | 4mm (approx.) |
| Length of charm | 1-1.5 Inches (approx.) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Asymmetrical | Antique: No |
| Closure: Lobster | Main Stone Color: no stone |
| Gender: Male/Female | Metal: Yellow Gold |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Chain Style: Miami Cuban Link |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Charm,Pendant,Pendant with Chain |
| Base Metal: Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Excellent |
| Material: 10k Gold | Brand: Gold and Diamond |
| Width of Chain: 4mm approx. | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of charm | 2-3 Grams (approx.) |
| Weight of 18" Chain | 6.5-7.5 Grams (approx.) |
| Weight of 20" Chain | 7-8 Grams (approx.) |
| Weight of 22" Chain | 8-9 Grams (approx.) |
| Weight of 24" Chain | 9-9.5 Grams (approx.) |
| Weight of 26" Chain | 9.5-10.5 Grams (approx.) |
| Weight of 28" Chain | 10-11 Grams (approx.) |
| Width Of chain | 4mm (approx.) |
| Length of charm | 1-1.5 Inches (approx.) |























