
10k Gold Chain Jesus Cross Charm Solid Cuban Curb 5mm 18"-28" Inch SET
| Pendant Shape: Cross | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Unisex | Necklace Length: 18"-28" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Material: 10K Yellow Gold |
| Total Carat Weight: 10K Yellow Gold | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Original: $1,848.00
-65%$1,848.00
$646.8010k Gold Chain Jesus Cross Charm Solid Cuban Curb 5mm 18"-28" Inch SET
| Pendant Shape: Cross | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Unisex | Necklace Length: 18"-28" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Material: 10K Yellow Gold |
| Total Carat Weight: 10K Yellow Gold | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Cross | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Unisex | Necklace Length: 18"-28" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Material: 10K Yellow Gold |
| Total Carat Weight: 10K Yellow Gold | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |























